top of page

fanclub/ファンクラ

Public·20 fans

دانلود زولا: بازی تفنگی آنلاین با نقشه های جذاب


دانلود بازی زولا: راهنمای کامل برای شروع بازی
بازی زولا یکی از محبوب ترین بازی های شوتر آنلاین در ایران است که توسط استودیوهای ایرانی و ترکیه ای ساخته شده است. این بازی در سبک شوتر اول شخص می باشد که در آن شما در تیم های مختلف در برابر کاربران دیگر به صورت آنلاین رقابت می کنید. این بازی دارای نقشه ها سلاح ها شخصیت ها حالت ها و مسابقات متنوع و جذاب است که می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند.


در این مقاله قصد داریم به شما راهنمای کامل برای دانلود و نصب بازی زولا را ارائه دهیم و به برخی از نکات و ترفندهای مفید برای بهتر شدن در بازی بپردازیم. پس با ما همراه باشید.
دانلود بازی زولاچگونه بازی زولا را دانلود و نصب کنیم
برای دانلود و نصب بازی زولا شما نیاز به اینترنت پرسرعت و فضای خالی حدود 6 گیگابایت روی هارد دیسک خود دارید. همچنین باید سخت افزار کامپیوتر خود را با سیستم مورد نیاز بازی مطابقت دهید. سپس مراحل زیر را انجام دهید:


 • به وبسایت رسمی بازی زولا به آدرس مراجعه کنید. • روی دکمه "ثبت نام در بازی" کلیک کنید و فرم ثبت نام را پر کنید. شما باید یک نام کاربری رمز عبور ایمیل و شماره تلفن خود را وارد کنید. • پس از تکمیل فرم چک کنید که اطلاعات خود را صحیح وارد کرده اید و سپس روی دکمه "ثبت نام" کلیک کنید. • پس از ثبت نام به صفحه "خرید زولا گلد" منتقل خواهید شد. زولا گلد یک ارز مجازی است که می توانید با آن در بازار بازی خرید و فروش کنید. شما می توانید بسته های مختلف زولا گلد را با پرداخت از طریق کارت بانکی شتاب وب مانی پرفکت مانی و غیره خریداری کنید. اگر نمی خواهید زولا گلد بخرید می توانید روی دکمه "بازگشت به صفحه اصلی" کلیک کنید. • روی دکمه "دانلود بازی" کلیک کنید و فایل نصب بازی را دانلود کنید. حجم فایل حدود 4 گیگابایت است و ممکن است بسته به سرعت اینترنت شما زمان ببرد. • پس از دانلود فایل روی آن دوبار کلیک کنید و مراحل نصب بازی را طی کنید. شما باید محل نصب بازی را انتخاب کنید و قوانین و شرایط بازی را قبول کنید. • پس از نصب بازی روی آیکون بازی روی دسکتاپ خود دوبار کلیک کنید و با نام کاربری و رمز عبور خود وارد بازی شوید. • حال شما می توانید از بازی زولا لذت ببرید. شما می توانید به صورت تصادفی یا انتخابی به یک سرور وارد شوید و در حالت های مختلف بازی مانند تک نفره تیم مبارزه تسخیر پرچم بمب گذاری و غیره شرکت کنید.چگونه در بازی زولا بهتر شویم
برای اینکه در بازی زولا بهتر شوید باید تمرین کافی داشته باشید و از ترفندهای مختلف استفاده کنید. در ادامه به برخی از این ترفندها اشاره می کنیم:


سلاح مناسب را انتخاب کنید
در بازی زولا شما می توانید از سلاح های مختلف مانند تفنگ های خمپاره انداز تیرانداز شاتگان پستول چاقو و غیره استفاده کنید. هر سلاح دارای مشخصات خاص خود است مانند قدرت دقت سرعت بارگیری و غیره. شما باید سلاح مناسب را براساس نقشه حالت بازی و سبک خود انتخاب کنید. بعضی از سلاح ها در فاصله های دور و بعضی در فاصله های نزدیک بهتر عمل می کنند. همچنین بعضی از سلاح ها مناسب تر برای حمله و بعضی برای دفاع هستند. شما می توانید سلاح های خود را در منوی "فروشگاه" خریداری یا ارتقاء دهید.


شخصیت مناسب ر ا مناسب را انتخاب کنید
در بازی زولا شما می توانید از شخصیت های مختلف مانند زولا دیما ایما آرش سارا و غیره استفاده کنید. هر شخصیت دارای ویژگی های خاص خود است مانند سرعت قدرت استقامت زره و غیره. شما باید شخصیت مناسب را براساس نقشه حالت بازی و سبک خود انتخاب کنید. بعضی از شخصیت ها مناسب تر برای حمله و بعضی برای دفاع هستند. همچنین بعضی از شخصیت ها دارای توانایی های خاص هستند که می توانند در بازی به شما کمک کنند. شما می توانید شخصیت های خود را در منوی "فروشگاه" خریداری یا ارتقاء دهید.


نقشه ها را بشناسید
در بازی زولا شما با نقشه های مختلف مواجه خواهید شد که هر کدام دارای محیط سبک و استراتژی خود هستند. شما باید نقشه ها را به خوبی بشناسید و از نکات و جزئیات آنها استفاده کنید. بعضی از نقشه ها دارای مکان های پنهان مسیر های کوتاه نقطه های بالاتر و غیره هستند که می توانند در بازی به شما مزیت دهند. شما می توانید نقشه های بازی را در منوی "آموزش" مشاهده کنید و با آنها آشنا شوید.


حالت های بازی را بشناسید
در بازی زولا شما با حالت های بازی مختلف مواجه خواهید شد که هر کدام دارای قوانین اهداف و چالش های خود هستند. شما باید حالت های بازی را به خوبی بشناسید و با تکتیک مناسب به آنها پرداخته کنید. بعضی از حالت های بازی عبارتند از:


 • تک نفره: در این حالت شما به تنهایی در برابر ربات های کامپیوتر قرار می گیرید و باید آنها را نابود کنید. • تیم مبارزه: در این حالت شما در یک تیم 8 نفره قرار می گیرید و در برابر تیم دشمن به صورت آنلاین رقابت می کنید. تیمی که ب تیمی که بیشترین تعداد کشته را داشته باشد برنده می شود. • تسخیر پرچم: در این حالت شما در یک تیم 8 نفره قرار می گیرید و باید پرچم های موجود در نقشه را تسخیر کنید و از آنها دفاع کنید. تیمی که بیشترین امتیاز را کسب کند برنده می شود. • بمب گذاری: در این حالت شما در یک تیم 8 نفره قرار می گیرید و باید یک بمب را در مکان های مشخص شده در نقشه قرار دهید و از آن دفاع کنید. تیم دشمن باید بمب را خنثی کند یا تمام اعضای تیم شما را نابود کند. تیمی که موفق به انفجار یا خنثی سازی بمب شود یا تمام اعضای تیم دشمن را نابود کند برنده می شود. • و غیرهتوانایی های خود را استفاده کنید
در بازی زولا شما می توانید از توانایی های خاص خود استفاده کنید که به شما مزیت می دهند. این توانایی ها عبارتند از:


 • پرواز: با استفاده از این توانایی شما می توانید به صورت موقت در هوا پرواز کنید و به دشمنان خود حمله کنید. • سرعت: با استفاده از این توانایی شما می توانید سرعت خود را به صورت موقت افزایش دهید و از دشمنان خود فرار کنید. • جلوگیری: با استفاده از این توانایی شما می توانید به صورت موقت جلوگیری از آسیب دیدن خود را فعال کنید و به دشمنان خود مقاومت کنید. • و غیرهشما می توانید توانایی های خود را با فشار دادن دکمه های Q E R و F فعال کنید. هر توانایی دارای زمان بازسازی خود است و نمی توانید آن را بلافاصله پس از استفاده دوباره فعال کنید. پس به خوب ی خوبی از توانایی های خود استفاده کنید.


دانلود بازی زولا برای ویندوز


دانلود بازی زولا ایرانی


دانلود بازی زولا رایگان


دانلود بازی زولا شوتر آنلاین


دانلود بازی زولا با حجم کم


دانلود بازی زولا بدون نیاز به اینترنت


دانلود بازی زولا تفنگی


دانلود بازی زولا سریع و رقابتی


دانلود بازی زولا فارسی


دانلود بازی زولا مخصوص کامپیوتر


دانلود بازی زولا نسخه جدید


دانلود بازی زولا هک شده


دانلود بازی زولا برای اندروید


دانلود بازی زولا برای مک


دانلود بازی زولا برای لپ تاپ


دانلود بازی زولا برای تبلت


دانلود بازی زولا برای موبایل


دانلود بازی زولا برای ios


دانلود بازی زولا برای لینوکس


دانلود بازی زولا برای پلی استیشن


دانلود بازی زولا برای اکس باکس


دانلود بازی زولا برای نینتندو سوئیچ


دانلود بازی زولا برای ویندوز 10


دانلود بازی زولا برای ویندوز 8


دانلود بازی زولا برای ویندوز 7


دانلود بازی زولا برای ویندوز xp


دانلود بازی زولا برای ویندوز vista


دانلود بازی زولا برای ویندوز 98


دانلود بازی زولا بدون نصب


دانلود بازی زولا پورتابل


دانلود بازی زولا کاملا فارسی سازی شده


دانلود بازی زولا سه بعدی


دانلود بازی زولا گرافیک خوب


دانلود بازی زولا صدای فارسی


دانلود بازی زولا محبوب ترین شخصیت ها


دانلود بازی زولا محبوب ترین سلاح ها


دانلود بازی زولا محبوب ترین نقشه ها


دانلود بازی زولا محبوب ترین حالت های مختلف


جدول مقایسه ای از سلاح ها شخصیت ها و توانایی های بازی زولا
برای داشتن یک دید کلی از سلاح ها شخصیت ها و توانایی های بازی زولا می توانید از جدول زیر استفاده کنید. این جدول براساس مشخصات رسمی بازی زولا تهیه شده است و ممکن است با تغییرات و به روز رسانی های بازی متفاوت باشد. پس قبل از انتخاب سلاح شخصیت و توانایی خود به جدول نگاه کنید.


نام


نوع


قدرت


دقت


سرعت


بارگیری


زره


استقامت


توانایی


زولا


شخصیت


-


-


-


-


100


100


پرواز


دیما


شخصیت


-


-


-


-


90


110


سرعت


ایما


شخصیت


-


--


-


80


120


جلوگیری


آرش


شخصیت


-


-


-


-


110


90


انفجار


سارا


شخصیت


-


--


-


120


80


تشخیص


تفنگ خمپاره انداز


سلاح


100


10


10


10


-


--


-


تفنگ تیرانداز


سلاح


80


90


20


20


-


-


-


شاتگان


سلاح


90


30


30


30-


-


پستول


سلاح


40


50


50


50


-


-


-


چاقو


سلاح


100


100100100---


نتیجه گیری و پاسخ به سوالات متداول
در این مقاله به شما راهنمای کامل برای دانلود و نصب بازی زولا را ارائه دادیم و به برخی از نکات و ترفندهای مفید برای بهتر شدن در بازی پرداختیم. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد و شما را در لذت بردن از بازی زولا یاری کند. در زیر به پاسخ برخی از سوالات متداول درباره بازی زولا می پردازیم:


بازی زولا رایگان است
بله بازی زولا یک بازی رایگان است که می توانید بدون هزینه دانلود و نصب کنید. البته شما می توانید با خرید زولا گلد از فروشگاه بازی سلاح ها شخصیت ها و توانایی های جدید را خریداری یا ارتقاء دهید.


بازی زولا چند نفره است
بازی زولا یک بازی چند نفره آنلاین است که در آن شما می توانید با کاربران دیگر از سراسر جهان رقابت کنید. همچنین شما می توانید با دوستان خود در گروه های 8 نفره به صورت تیمی بازی کنید.


بازی زولا روی موبایل قابل اجرا است
خیر بازی زولا فقط روی کامپیوتر قابل اجرا است و نسخه موبایل آن وجود ندارد. شما باید برای اجرای بازی زولا دارای یک کامپیوتر با سخت افزار مناسب باشید.


بازی زولا دارای حالت آفلاین است
بله بازی زولا دارای حالت آفلاین است که در آن شما می توانید به صورت تک نفره در برابر ربات های کامپیوتر بازی


About

このグループで直接ミケルとメッセージできる! message michel directly here!
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page